Adıyaman Gölbaşı Hava Durumu

Bugün

hava durumu ikonu
31°C
Rüzgar Bilgileri
Rüzgar1.4 mps
Rüzgar Gülü Kuzeybatı

Diğer Bilgiler
Yağmur : 0 mm
Basınç : 1005.9 hPa
Gün Doğuşu : 05:07 Gün Batımı : 19:54

Pazar

En düşük sıcaklık : 19
blank 33 °C
Açık

Pazartesi

En düşük sıcaklık : 20
blank 30 °C
Açık

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesi için hazırlanmış hava durumu sayfasına hoşgeldiniz. Sayfamız saatlik güncellenmektedir.Meteoroloji kaynaklarımızdan yeni bir haber geldiğinde hava durumu bilgilerimizi anlık olarak değiştirmekteyiz. Kaynaklarımız içinde Meteoroloji Genel Müdürlüğü ( MGM ) bulunmamaktadır. Size en doğru durumu tahmin bilgilerini ulaştırmak için var gücümüzle uğraşıyoruz.

 

Hava Durumu tahminlerimiz Gölbaşı ilçesine bağlı  Harmanlı ve Belören içinde yaklaşık bir değer olarak kabul edilebilir.Bu sayfada Gölbaşı için hava durumunu bugün dışında 3 günlük yani toplamda 4 günlük olarak tanımlamaktayız.Haftalık veya günlük periyotlar (ör: 5 günlük, 7 günlük ,10 günlük ,15 günlük, 30 günlük ve 45 günlük ) yakın zamanda eklenecektir.

 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesine ait  hava durumu için meteoroloji istasyonlarından canlı raporları ve gök gürültüsü riski, yüksek UV indeksi ve tahmini gök gürültüsü içeren en doğru hava durumu uyarıları da  alınmaktadır. Bu bilgiler Adıyaman/Gölbaşı için oluşturulan hava durumu tablosuna saatlik olarak işlenmektedir.

 

Gölbaşı Hava Durumu sayfasındaki diğer bilgiler:

Enlem / Boylam: 37°47′00″N37°38′12″E
Ondalık koordinatlar: 37.7836 37.6367

 

Yararlı Kaynaklar

Gölbaşı @Wikipedia

Google Maps

Uyarı !
Eğer aradığınız ilçe Ankara’ya sınırları içersinde bulunan Gölbaşı ilçesi ise buraya tıklayarak belirtilen yerin bilgilerini öğrenebilirsiniz.


] }

Site Duyuruları

Mobil Uygulama

Android telefonlar için geliştirilmiş olan uygulamayı aşağıdaki resime tıklayarak indirebilirsiniz.

havadurumusorgula mobil aplikasyon