Bursa Yenişehir Hava Durumu

Bursa Yenişehir Hava Durumu

9°C

Rüzgar Bilgileri
0.4 mps
blank Kuzeybatı

Diğer Bilgiler
Yağmur : 0 mm
Basınç : 1021.3 hPa
Gün Doğuşu : 07:30 Gün Batımı : 18:56

Cuma

En düşük sıcaklık : 3
blank 15 °C
Açık

Cumartesi

En düşük sıcaklık : 5
blank 14 °C
Yağmurlu

Pazar

En düşük sıcaklık : 5
blank 5 °C
Bulutlu

Bursa’nın Yenişehir ilçesi için hazırlanmış hava durumu sayfasına hoşgeldiniz. Sayfamız saatlik güncellenmektedir.Meteoroloji kaynaklarımızdan yeni bir haber geldiğinde hava durumu bilgilerimizi anlık olarak değiştirmekteyiz. Kaynaklarımız içinde Meteoroloji Genel Müdürlüğü ( MGM ) bulunmamaktadır. Size en doğru durumu tahmin bilgilerini ulaştırmak için var gücümüzle uğraşıyoruz.

 

Hava Durumu tahminlerimiz Yenişehir ilçesine bağlı  Çeltikçi köyü ve Yolören köyü içinde geçerlidir.Bu sayfada Yenişehir için hava durumunu bugün dışında 3 günlük yani toplamda 4 günlük olarak tanımlamaktayız.Haftalık veya günlük periyotlar (ör: 5 günlük, 7 günlük ,10 günlük ,15 günlük, 30 günlük ve 45 günlük ) yakın zamanda eklenecektir.

 

Bursa’nın Yenişehir ilçesine ait  hava durumu için meteoroloji istasyonlarından canlı raporları ve gök gürültüsü riski, yüksek UV indeksi ve tahmini gök gürültüsü içeren en doğru hava durumu uyarıları da  alınmaktadır. Bu bilgiler Bursa/Yenişehir için oluşturulan hava durumu tablosuna saatlik olarak işlenmektedir.

 

Yenişehir Hava Durumu sayfasındaki diğer bilgiler:

Enlem / Boylam: 40°15′51″N29°39′11″E
Ondalık koordinatlar: 40.2644 29.6531

 

Yararlı Kaynaklar

Yenişehir @Wikipedia

Google Maps


] }