İzmir Menderes Hava Durumu

İzmir Menderes Hava Durumu

15°C

Rüzgar Bilgileri
3.3 mps
blank Güneybatı

Diğer Bilgiler
Yağmur : 0 mm
Basınç : 1020.6 hPa
Gün Doğuşu : 07:36 Gün Batımı : 19:09

Pazar

En düşük sıcaklık : 9
blank 12 °C
Açık

Pazartesi

En düşük sıcaklık : 3
blank 12 °C
Parçalı bulutlu

Salı

En düşük sıcaklık : 6
blank 9 °C
Hafif yağmurlu

İzmir’in Menderes ilçesi için hazırlanmış hava durumu sayfasına hoşgeldiniz. Sayfamız saatlik güncellenmektedir.Meteoroloji kaynaklarımızdan yeni bir haber geldiğinde hava durumu bilgilerimizi anlık olarak değiştirmekteyiz. Kaynaklarımız içinde Meteoroloji Genel Müdürlüğü ( MGM ) bulunmamaktadır. Size en doğru durumu tahmin bilgilerini ulaştırmak için var gücümüzle uğraşıyoruz.

 

Hava Durumu tahminlerimiz Menderes ilçesine bağlı  Değirmendere ve Özdere bölgeleri içinde geçerlidir.Bu sayfada Menderes için hava durumunu bugün dışında 3 günlük yani toplamda 4 günlük olarak tanımlamaktayız.Haftalık veya günlük periyotlar (ör: 5 günlük, 7 günlük ,10 günlük ,15 günlük, 30 günlük ve 45 günlük ) yakın zamanda eklenecektir.

 

İzmir Menderes ilçesine ait  hava durumu için meteoroloji istasyonlarından canlı raporları ve gök gürültüsü riski, yüksek UV indeksi ve tahmini gök gürültüsü içeren en doğru hava durumu uyarıları da  alınmaktadır. Bu bilgiler Menderes için oluşturulan hava durumu tablosuna saatlik olarak işlenmektedir.

 

Menderes Hava Durumu sayfasındaki diğer bilgiler:

Enlem / Boylam: 38°14′58″N27°08′03″Ø
Ondalık koordinatlar: 38,2496 27,1343

 

Yararlı Kaynaklar

Menderes @Wikipedia

Google Maps


] }