Diyarbakır Hava Durumu

Bugün

hava durumu ikonu
34°C
Rüzgar Bilgileri
Rüzgar4.1 mps
Rüzgar Gülü Güney-Güneybatı

Diğer Bilgiler
Yağmur : 0 mm
Basınç : 1004.5 hPa
Gün Doğuşu : 05:29 Gün Batımı : 19:19

Salı

En düşük sıcaklık : 23
blank 35 °C
Az bulutlu ve açık

Çarşamba

En düşük sıcaklık : 24
blank 35 °C
Parçalı bulutlu

Perşembe

En düşük sıcaklık : 23
blank 30 °C
Parçalı bulutlu
 Diyarbakır Hava Durumu sayfamızda yerel saate göre Diyarbakır hava durumu tahmini, yağmur, güneş, rüzgar, nem ve sıcaklık bilgileri yer almaktadır.Diyarbakır için Diyarbakır Günlük Hava Durumu sayfamızıda inceleyebilirsiniz.Bu sayfada bugün Diyarbakır hava durumu için ayrıntı bilgiler mevcuttur. Şehir için meteoroloji istasyonlarından canlı hava durumu raporları ve gök gürültüsü riski, yüksek UV indeksi ve tahmini gök gürültüsü içeren hava durumu uyarıları alınmaktadır. Yerel açık hava etkinlikleri için hava koşullarının yanı sıra yakındaki diğer şehirler ve ilçeler için Diyarbakır hava durumu tahmin tablosunun altındaki ve sitenin sağ tarafındaki bağlantılara bakabilirsiniz.Ayrıca istediğiniz il ve ilçe için arama çubuğunu kullanabilirsiniz.
Diyarbakır için hazırlanmış Diyarbakır Saatlik Hava Durumu sayfasınada göz atabilir ve saat saat havanın nasıl olacağını gözlemleyebilirsiniz.

Diyarbakır Hava Durumu

Hava Durumu Diyarbakır

Diyarbakır bölgesinde yer alan diğer konumlar

Not: Bu web sitesindeki tüm konum bilgileri Geonames.org adresinden alınmıştır.Veri seti sürekli güncellenmektedir. Verilerde bir hata mı var ? Bize bildirirseniz en kısa sürede güncelleme yapabiliriz.


] }

Site Duyuruları

Mobil Uygulama

Android telefonlar için geliştirilmiş olan uygulamayı aşağıdaki resime tıklayarak indirebilirsiniz.

havadurumusorgula mobil aplikasyon