Erzurum Hava Durumu

Bugün

hava durumu ikonu
3°C
Rüzgar Bilgileri
Rüzgar1.4 mps
Rüzgar Gülü Kuzey-Kuzeybatı

Diğer Bilgiler
Yağmur : 0 mm
Basınç : 1017.1 hPa
Gün Doğuşu : 07:20 Gün Batımı : 16:49

Pazartesi

En düşük sıcaklık : -2
blank 3 °C
Açık

Salı

En düşük sıcaklık : -5
blank 4 °C
Parçalı bulutlu

Çarşamba

En düşük sıcaklık : -3
blank 2 °C
Parçalı bulutlu
 Erzurum Hava Durumu sayfamızda yerel saate göre Erzurum hava durumu tahmini, yağmur, güneş, rüzgar, nem ve sıcaklık bilgileri yer almaktadır.Erzurum için Erzurum Günlük Hava Durumu sayfamızıda inceleyebilirsiniz.Bu sayfada bugün Erzurum hava durumu için ayrıntı bilgiler mevcuttur. Şehir için meteoroloji istasyonlarından canlı hava durumu raporları ve gök gürültüsü riski, yüksek UV indeksi ve tahmini gök gürültüsü içeren hava durumu uyarıları alınmaktadır. Yerel açık hava etkinlikleri için hava koşullarının yanı sıra yakındaki diğer şehirler ve ilçeler için Erzurum hava durumu tahmin tablosunun altındaki ve sitenin sağ tarafındaki bağlantılara bakabilirsiniz.Ayrıca istediğiniz il ve ilçe için arama çubuğunu kullanabilirsiniz.
Erzurum için hazırlanmış Erzurum Saatlik Hava Durumu sayfasınada göz atabilir ve saat saat havanın nasıl olacağını gözlemleyebilirsiniz.

Erzurum Hava Durumu

Hava Durumu Erzurum

Erzurum bölgesinde yer alan diğer konumlar

Not: Bu web sitesindeki tüm konum bilgileri Geonames.org adresinden alınmıştır.Veri seti sürekli güncellenmektedir. Verilerde bir hata mı var ? Bize bildirirseniz en kısa sürede güncelleme yapabiliriz.


] }

Site Duyuruları

Mobil Uygulama

Android telefonlar için geliştirilmiş olan uygulamayı aşağıdaki resime tıklayarak indirebilirsiniz.

havadurumusorgula mobil aplikasyon