İstanbul Hava Durumu

Bugün

hava durumu ikonu
24°C
Rüzgar Bilgileri
Rüzgar2.9 mps
Rüzgar Gülü Kuzeydoğu

Diğer Bilgiler
Yağmur : 0 mm
Basınç : 1016.8 hPa
Gün Doğuşu : 06:08 Gün Batımı : 20:10

Salı

En düşük sıcaklık : 21
blank 27 °C
Açık

Çarşamba

En düşük sıcaklık : 23
blank 28 °C
Hafif sağanak yağış

Perşembe

En düşük sıcaklık : 22
blank 26 °C
Az bulutlu ve açık
İstanbul Hava Durumu sayfamızda yerel saate göre İstanbul hava durumu tahmini, yağmur, güneş, rüzgar, nem ve sıcaklık bilgileri yer almaktadır.İstanbul için İstanbul Günlük Hava Durumu sayfamızıda inceleyebilirsiniz.Bu sayfada bugün İstanbul hava durumu için ayrıntı bilgiler mevcuttur. Şehir için meteoroloji istasyonlarından canlı hava durumu raporları ve gök gürültüsü riski, yüksek UV indeksi ve tahmini gök gürültüsü içeren hava durumu uyarıları alınmaktadır. Yerel açık hava etkinlikleri için hava koşullarının yanı sıra yakındaki diğer şehirler ve ilçeler için İstanbul hava durumu tahmin tablosunun altındaki ve sitenin sağ tarafındaki bağlantılara bakabilirsiniz.Ayrıca istediğiniz il ve ilçe için arama çubuğunu kullanabilirsiniz.
İstanbul için hazırlanmış İstanbul Saatlik Hava Durumu sayfasınada göz atabilir ve saat saat havanın nasıl olacağını gözlemleyebilirsiniz.

İstanbul Hava Durumu

Hava Durumu İstanbul

İstanbul bölgesinde yer alan diğer konumlar

Not: Bu web sitesindeki tüm konum bilgileri Geonames.org adresinden alınmıştır.Veri seti sürekli güncellenmektedir. Verilerde bir hata mı var ? Bize bildirirseniz en kısa sürede güncelleme yapabiliriz.


] }

Site Duyuruları

Mobil Uygulama

Android telefonlar için geliştirilmiş olan uygulamayı aşağıdaki resime tıklayarak indirebilirsiniz.

havadurumusorgula mobil aplikasyon