Kars Hava Durumu

Bugün

hava durumu ikonu
22°C
Rüzgar Bilgileri
Rüzgar3.0 mps
Rüzgar Gülü Doğu-Kuzeydoğu

Diğer Bilgiler
Yağmur : 0 mm
Basınç : 1013.5 hPa
Gün Doğuşu : 05:12 Gün Batımı : 19:13

Salı

En düşük sıcaklık : 14
blank 28 °C
Parçalı bulutlu

Çarşamba

En düşük sıcaklık : 15
blank 27 °C
Sağanak yağmur

Perşembe

En düşük sıcaklık : 12
blank 21 °C
Az bulutlu ve açık
 Kars Hava Durumu sayfamızda yerel saate göre Kars hava durumu tahmini, yağmur, güneş, rüzgar, nem ve sıcaklık bilgileri yer almaktadır.Kars için Kars Günlük Hava Durumu sayfamızıda inceleyebilirsiniz.Bu sayfada bugün Kars hava durumu için ayrıntı bilgiler mevcuttur. Şehir için meteoroloji istasyonlarından canlı hava durumu raporları ve gök gürültüsü riski, yüksek UV indeksi ve tahmini gök gürültüsü içeren hava durumu uyarıları alınmaktadır. Yerel açık hava etkinlikleri için hava koşullarının yanı sıra yakındaki diğer şehirler ve ilçeler için Kars hava durumu tahmin tablosunun altındaki ve sitenin sağ tarafındaki bağlantılara bakabilirsiniz.Ayrıca istediğiniz il ve ilçe için arama çubuğunu kullanabilirsiniz.
Kars için hazırlanmış Kars Saatlik Hava Durumu sayfasınada göz atabilir ve saat saat havanın nasıl olacağını gözlemleyebilirsiniz.

Kars Hava Durumu

Hava Durumu Kars

Kars bölgesinde yer alan diğer konumlar

Not: Bu web sitesindeki tüm konum bilgileri Geonames.org adresinden alınmıştır.Veri seti sürekli güncellenmektedir. Verilerde bir hata mı var ? Bize bildirirseniz en kısa sürede güncelleme yapabiliriz.


] }

Site Duyuruları

Mobil Uygulama

Android telefonlar için geliştirilmiş olan uygulamayı aşağıdaki resime tıklayarak indirebilirsiniz.

havadurumusorgula mobil aplikasyon