Ordu Hava Durumu

Bugün

hava durumu ikonu
14°C
Rüzgar Bilgileri
Rüzgar1.7 mps
Rüzgar Gülü Kuzey-Kuzeybatı

Diğer Bilgiler
Yağmur : 0 mm
Basınç : 1014.2 hPa
Gün Doğuşu : 07:37 Gün Batımı : 17:00

Pazartesi

En düşük sıcaklık : 10
blank 18 °C
Az bulutlu ve açık

Salı

En düşük sıcaklık : 12
blank 18 °C
Açık

Çarşamba

En düşük sıcaklık : 13
blank 14 °C
Bulutlu
 Ordu Hava Durumu sayfamızda yerel saate göre Ordu hava durumu tahmini, yağmur, güneş, rüzgar, nem ve sıcaklık bilgileri yer almaktadır.Ordu için Ordu Günlük Hava Durumu sayfamızıda inceleyebilirsiniz.Bu sayfada bugün Ordu hava durumu için ayrıntı bilgiler mevcuttur. Şehir için meteoroloji istasyonlarından canlı hava durumu raporları ve gök gürültüsü riski, yüksek UV indeksi ve tahmini gök gürültüsü içeren hava durumu uyarıları alınmaktadır. Yerel açık hava etkinlikleri için hava koşullarının yanı sıra yakındaki diğer şehirler ve ilçeler için Ordu hava durumu tahmin tablosunun altındaki ve sitenin sağ tarafındaki bağlantılara bakabilirsiniz.Ayrıca istediğiniz il ve ilçe için arama çubuğunu kullanabilirsiniz.
Ordu için hazırlanmış Ordu Saatlik Hava Durumu sayfasınada göz atabilir ve saat saat havanın nasıl olacağını gözlemleyebilirsiniz.

Ordu Hava Durumu

Hava Durumu Ordu

Ordu bölgesinde yer alan diğer konumlar

Not: Bu web sitesindeki tüm konum bilgileri Geonames.org adresinden alınmıştır.Veri seti sürekli güncellenmektedir. Verilerde bir hata mı var ? Bize bildirirseniz en kısa sürede güncelleme yapabiliriz.


] }

Site Duyuruları

Mobil Uygulama

Android telefonlar için geliştirilmiş olan uygulamayı aşağıdaki resime tıklayarak indirebilirsiniz.

havadurumusorgula mobil aplikasyon