Erbaa Hava Durumu

Tokat Erbaa Hava Durumu

17°C

Rüzgar Bilgileri
1.3 mps
blank Kuzey

Diğer Bilgiler
Yağmur : 0 mm
Basınç : 1017.0 hPa
Gün Doğuşu : 06:59 Gün Batımı : 18:30

Pazar

En düşük sıcaklık : 5
blank 4 °C
Hafif yağmurlu

Pazartesi

En düşük sıcaklık : 0
blank 6 °C
Parçalı bulutlu

Salı

En düşük sıcaklık : -1
blank 3 °C
Parçalı bulutlu

Tokat’ın Erbaa ilçesi için hazırlanmış hava durumu sayfasına hoşgeldiniz. Sayfamız saatlik güncellenmektedir.Meteoroloji kaynaklarımızdan yeni bir haber geldiğinde hava durumu bilgilerimizi anlık olarak değiştirmekteyiz. Kaynaklarımız içinde Meteoroloji Genel Müdürlüğü ( MGM ) bulunmamaktadır. Size en doğru durumu tahmin bilgilerini ulaştırmak için var gücümüzle uğraşıyoruz.

 

Hava Durumu tahminlerimiz Erbaa ilçesine bağlı  Canbolat köyü  ve Gökal kasabası içinde geçerlidir.Bu sayfada Erbaa için hava durumunu bugün dışında 3 günlük yani toplamda 4 günlük olarak tanımlamaktayız.Haftalık veya günlük periyotlar (ör: 5 günlük, 7 günlük ,10 günlük ,15 günlük, 30 günlük ve 45 günlük ) yakın zamanda eklenecektir.

 

Tokat Erbaa ilçesine ait  hava durumu için meteoroloji istasyonlarından canlı raporları ve gök gürültüsü riski, yüksek UV indeksi ve tahmini gök gürültüsü içeren en doğru hava durumu uyarıları da  alınmaktadır. Bu bilgiler Erbaa için oluşturulan hava durumu tablosuna saatlik olarak işlenmektedir.

 

Erbaa Hava Durumu sayfasındaki diğer bilgiler:

Enlem / Boylam: 40 ° 40′08 ″ N 36 ° 34′03 ″ Ø
Ondalık koordinatlar: 40.6689 36.5675

 

Yararlı Kaynaklar

Erbaa Belediyesi 

Erbaa @Wikipedia

Google Maps


] }